Vďaka týmto špičkovým službám sa o Vašu nehnuteľnosť postaráme ako nikto iný, a pritom dostupne

 

Servis

PÄŤHVIEZDIČKOVÝ SERVIS, KTORÝ VÁS BUDE STÁŤ menej

Predstavte si, že by ste za cenu trojhviezdičkového hotela dostali izbu päťhviezdičkového hotela. Do ktorého by ste išli? S realitnými kanceláriami to máte rovnaké. Na konci dňa každá predá vašu nehnuteľnosť, ale ak sa rozhodnete pre L-REALITY, vďaka nášmu servisu a individuálnemu prístupu si celý proces užijete viac. A pritom vás to bude stáť MENEJ peňazí. Je pre nás samozrejmosťou, že vybavíme podklady pre znalecký posudok, obeháme kataster, vodárne, poskytovateľov elektriny a zabezpečíme množstvo ďalších drobností, pre ktoré si nebudete musieť brať dovolenku v práci a prísť tak o ďalšie peniaze z Vášho rozpočtu.

SAMOZREJMOSŤOU JE POSKYTOVANIE FINANČNÝCH SLUŽIEB VĎAKA PREPOJENIU NA VŠETKY FINANČNÉ INŠTITÚCIE NA SLOVENSKU. ŽIADNA SPOLOČNOSŤ NA TRHU NESPOLUPRACUJE S VIAC INŠTITÚCIAMI AKO MY!!!

U NÁS MÁTE VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU A V RÁMCI JEDNÉHO STRETNUTIA.

Profesionálne fotenie

VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ NAFOTÍME TAK, AKO BY MALA ÍSŤ NA TITULKU MAGAZÍNU

Možno ste zvyknutí, že bežní makléri nafotia nehnuteľnosť mobilom. Naše nehnuteľnosti fotí špecialista na reality, profesionálnou technikou a so zmyslom pre detail. Výsledné fotografie predstavia vašu nehnuteľnosť v jej najlepšom svetle, a to bez toho, aby zavádzali.

Marketing

VĎAKA REKLAME AKTÍVNE VYTVÁRAME DOPYT

Marketing väčšiny maklérov spočíva v tom, že vašu nehnuteľnosť hodia na realitný portál a čakajú na telefonát. Ale to predsa zvládnete aj sami! My v L-reality neustále sledujeme trendy v online reklame a spolu s našimi expertmi na marketing vypracovávame pre každú nehnuteľnosť marketingovú stratégiu predaja. Vašu nehnuteľnosť uvidia ľudia nielen na realitných portáloch, ale aj na Facebooku, Instagrame, či vďaka bannerovým kampaniam aj na celom internete. Taktiež aktívne pracujeme s našimi databázami vyhovujúcich kupcov, ktorým vašu nehnuteľnosť vieme priamo ponúknuť. Nečakáme na telefonáty, ale aktívne vytvárame dopyt. Aj pre toto všetko sme v oblasti propagácie nehnuteľností lídrom na trhu.

Obhliadky

NAŠE OBHLIADKY BUDÚ PRE KUPUJÚCICH ZÁŽITKOM

Obhliadka je absolútne najkľúčovejším momentom predaja nehnuteľnosti, preto počas nej rozmaznávame záujemcu.. Ale ani toto by nezabralo, keby vás nehnuteľnosťou sprevádzal nekvalitný maklér. Práve jeho osoba dokáže veľa pokaziť, ale aj naopak – vylepšiť. Môžete sa spoľahnúť, že naši profesionálni makléri svojimi skúsenosťami a prístupom umocnia celkový dojem z predaja nehnuteľnosti.

Právne poradenstvo

PRÁVNE PORADENSTVO, S KTORÝM NIKDY NEBUDETE HAZARDOVAŤ

Mnohé kúpne zmluvy majú v sebe nášľapné míny, ktoré bežný právnik neodhalí, a vás tak ľahko môžu pripraviť o strechu nad hlavou. Preto spolupracujeme s renomovanými právnickými kanceláriami, ktoré sa špecializujú na nehnuteľnosti a budú garanciou vášho pokojného spánku.